Меню
Количка

Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр

Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
Клатушка IVYLINE PENTA 3 / 4.0гр
  • Наличност: В наличност
  • Кат. номер: 715
11.20лв.

Опции

Етикети: клатушка , ivyline , penta , 3 , / , 4 , 0гр , 715 , ivyline

Производител: IVYLINE

Тегло: 4.0 гр.

Размер: 25 мм.

Кука: Mantis Nano #6

 

 

 

 

 

 

 

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Тест за сигурност